.:. تماس با شرکت حمل و نقل بین المللی روان راه


دفتر مرکزی : تهران، خیابان خرمشهر(آپادانا)، خیابان عربعلی(نوبخت)، خیابان ششم ،شماره 38 ،طبقه اول
کدپستی: 1566786911
تلفن: (خط 30) 42597-021، 88756211/2-021
دورنما : 88769059-021
راههای تماس با ما :
مدیرعامل : نسرین مکری Mokri@ravanrah.com
مدیر فروش و بازرگانی: حمید رضا نیک چی Nikchi@ravanrah.com
امور فروش و بازرگانی – محمد مرادی Marketing@ravanrah.com
امور ترافیک و عملیات – پریناز کاشانی Import@ravanrah.com
 امور ترانزیت و صادرات - شیوا داداری
Transit@ravanrah.com  &  Export@ravanrah.com
امور مالی – سمانه صفرخانی / امیر شفیعی Account@ravanrah.com
امور اداری – مونا محمدی Information@ravanrah.com

لطفا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمائید، تا همکاران این شرکت در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند.

 
  نام تکمیل کننده فرم:
نام شرکت:
سمت:
نام استان:
نام شهر:
تلفن:
 
تلفن همراه:
آدرس پستی:
   
پست الکترونیک:
  موارد مورد نیاز:
  كد امنيتي :

ایمیل:

info@ravanrah.com

تلفن:           88756211-021

فکس:          88769059-021

تماس با ما | خدمات | درباره ما | صفحه نخست