.:. حمل و نقل دریاییحمل دریایی کالا به روش مستقیم از اقصی نقاط جهان به ویژه اروپا به کلیه بنادر ایران و بلعکس
قادر به حمل نقل دریایی کالا به صورت مستقیم از اکثر بنادر دنیا به بنادر ایران می باشد. در حمل نقل دریایی کالا به روش مستقیم , کالا بدون تغییر کشتی یا کانتینر به بندر مقصد حمل می گردد. در حمل . دریایی کالا به روش مستقیم, هزینه های حمل بسیار کمتر اقتصادی تر و زمان حمل کالا کوتاه تر می باشد
این شرکت دارای تجربه کافی و درخشان در حمل و نقل دریایی کالا به روش مستقیم و تخصصی از کلیه بنادر کشورهای آسیایی نظیر چین ، تایوان و همچنین کلیه بنادر اروپایی با ارائه سرویس های ویژه و قیمت های رقابتی می باشد.
در زیر به روش های حمل و نقل دریایی که در آن تجربه و شناخت داریم اشاره می گردد:
حمل و نقل دریایی کالا به روش (کراس استافینگ Cross Stuffing )

حمل دریایی کالا از بنادری که امکان ارسال کالا به صورت مستقیم به ایران نمی باشد.
در این روش حمل و نقل دریایی , کانتینر حاوی محموله از یک کشتی به کشتی دیگر انتقال می باشد.
در این روش حمل و نقل دریایی cross stuffing در بندر جبل علی صورت می گیرد. این شرکت نیز قادر به حمل دریایی به روش مذکورکه معمولاً برای مشتریانی که تمایل به صدور مجدد بارنامه با شرایط درخواستی و مورد نظر خود دارند, می باشد.
حمل و نقل دریایی کالا به روش (ترانشیپ Transshipment)
همچنین قادر به حمل و نقل دریایی کالا به روش ترانشیپ , حمل و نقل دریایی کالا از طریق تغییر کشتی می باشد, برای بنادری که امکان حمل دریایی کالا از آنجا به صورت مستقیم نمی باشد را دارا می باشد. جریان انتقال غالباً با تخلیه و بارگیری مجدد کالا همراه است.
حمل و نقل دریایی کالا به روش (چارترینگ Chartering)
برای حمل و نقل دریایی کالاهایی که به صورت حجیم می باشند و بارهایی که بدون هیچ گونه بسته بندی وارد کشتی می گردند, نظیر آرد, گندم, شکر , پنبه و غیره قادر به حمل دریایی این کالاها به روش فوق وارد کشتی میگردند.
حمل و نقل دریایی کالا به روش گروپاژ و پروژه‌ای
بـا برخـورداری از امکـانات گسـترده در زمینه حمـل و نقل دریایی, قادر به ارائه سـرویس های مطـمئن و ویژه جهـت حمـل دریایی کالا و همین طور حمل دریایی محموله‌های صـادراتی و وارداتی بـه صـورت گروپاژ و پروژه ای می باشد. همچنین قادر به حمل دریایی کـالاهای متنوع اعم از خشک، مایع و غیره را در وزن و حجم های مختلف به صـورت گـروپاژ و پـروژه‌ای از ایـران بـه سـایر نقـاط دنیـا و بالعکس را دارا می‌ باشـد.
حمل و نقل دریایی کالاهای فله (BULK)
قادر به حمل و نقل دریایی کالاهای فله می باشد. کالاهایی فله کالاهایی هستند که بدون هیچ گونه بسته‌بندی وارد کشتی می‌گردند. مانند آرد, شکر , پنبه , غلات ,سنگ‌آهن، سیمان، شکر، املاح معدنی، فسفات، ذغال و غیره
حمل و نقل دریایی کالا با کانتینر یخچالی
قادر به ارائه خدمات یخچالی به صورت کامیون و دریایی می باشد.در خصوص حمل دریایی کالاهای فاسد شدنی نظیر ماهی , میگو و ... این شرکت دارای تجهیزات لازم و کافی در بنادر بارگیری و تخلیه می باشد..
صدور مجدد بارنامه دریایی
قادر به حمل و نقل دریایی کالا به روش غیر مستقیم بوده و در این حالت برای مشتریان بارنامه با شرایط درخواستی صادر خواهد گردید

ایمیل:

info@ravanrah.com

تلفن:           88756211-021

فکس:          88769059-021

تماس با ما | خدمات | درباره ما | صفحه نخست